מרפאת שיניים Doctor B

ציפוי שיניים

רפואת שיניים בתל אביב

נעים מאוד, אנו ד״ר ולריה וד״ר איגור ברז׳נוי רופאי שיניים.
הקמנו את מרפאת השיניים
Doctor B בצפון תל אביב, ובה אנו מתמתחים באסתטית דנטלית ובציפויי שיניים בטכנולוגיות מתקדמות.

מרפאת Doctor B היא מרפאת בוטיק הממוקמת ברמת החייל. כאן נשמח להעניק לך טיפולי שיניים פרטיים בתל אביב וברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי דגש לא רק על הטיפול הרפואי, אלא גם על שירות וחוויית הלקוח.

בחרנו למקם את המרפאה בבית הרופאים ברחוב הברזל 11 ברמת החייל.
אנו מאמינים כי המיקום בסביבה המזוהה עם חדשנות טכנולוגית הוא צעד חשוב לצורך שמירה על סטנדרטים גבוהים, על מנת להתקדם ותמיד
להישאר בחזית הטכנולוגיה.
אנו מקפידים על טיפולים בעזרת חומרי הטיפול המתקדמים והאיכותיים ביותר ושימוש ברנטגן דיגיטלי המאפשר להפחית את עצמת הקרינה
אליה אנחנו נחשפים.

אנו פונים אל לקוחות מיוחדים המעוניינים בשירותיו של רופא שיניים פרטי בתל אביב, על מנת ליהנות מטיפולים ברמה הגבוהה ביותר וחוויית טיפול אחרת. אנו מבינים שהזמן שלך יקר, ולכן אצלנו הלקוח לא  מחכה לרופא, אלא רופא השיניים מחכה ללקוח. אנו עושים את כל המאמצים על מנת לקבל את הלקוחות בשעת התור שנקבעה, וללא זמן המתנה מיותר.

אצלנו כל טיפול מתחיל באבחון ולאחריו הסבר מפורט ובגובה העיניים. אנו נסקור בפניך את אפשרויות הטיפול השונות, תוך כדי התייחסות לבעיות הייחודיות שלך ולחיוך שלך. אנו נסביר לך את עיקרי הטיפול ,אל מול היתרונות והחסרונות של כל אחת משיטות הטיפול. לצורך כך אנו משתמשים בעזרים טכנולוגים כמו מסך גדול וברור מול הכיסא, למתן הסברים.

במהלך הטיפול, בעוד רופא השיניים מתרכז בפרטים הקטנים של הטיפול,ודאגה אישית לכל פרט, אפשר להירגע וליהנות מסרטי יוטיוב או נטפליקס במסך הטלוויזיה התלוי על התקרה. כך הזמן יעבור לך מהר ובצורה נעימה.

מרפאת שיניים Doctor B רמת החייל

במרפאת השיניים Doctor B ברמת החייל אנו עוסקים בדבר הכי חשוב שיש לך – החיוך שלך.
ישנה אמרה האומרת “חייך והעולם יחייך איתך” – החיוך שלנו הוא הדבר הכי יפה שיש לנו, וכאשר אנו מציגים אותו לעולם, העולם מחייך אלינו בחזרה.
חיוך יפה ואסתטי הוא כרטיס הביקור המושלם, ובינינו, החיוך שלך זה האופי והייחוד שלך.

לצערנו בחיים האמתיים לא לכולם יש חיוך מושלם. למען האמת מעטים הם האנשים שבורכו בחיוך מושלם באופן טבעי וללא העזרה של רופא שיניים שמתמחה בציפויי שיניים. רבים מאבדים את המראה הלבן והבוהק של השיניים עקב:

  • אי שמירה על היגיינה אורלית
  • גנטיקה
  • מחלות פה
  • הרגלי חיים כמו עישון ושתיית מתוקה.

וכאשר מאבדים את המראה האסתטי, מאבדים גם את החשק לחייך.  וכאשר אנחנו לא מחייכים, גם העולם מפסיק לחייך אלינו. אך בעזרתו של רופא שיניים במרפאה  Doctor B בצפון תל אביב ניתן להחזיר לך את החיוך ואת השמחה המתלווה אליו.

טיפולי שיניים במרפאה Doctor B

ד”ר איגור ברז’נוי & ד”ר ולריה ברז’נוי, רופאי שיניים אשר יכולים להחזיר לך את החיוך והשמחה. אנו מרפאת שיניים  Doctor B בתל אביב אשר מתמחה בטיפולי רפואת שיניים אסתטית. אנחנו מעניקים במרפאה טיפולים שונים ברמה הגבוהה ביותר. טיפולים אסתטיים הכוללים ציפויי שיניים בטכנולוגיות שונות אשר יאפשרו לך ליהנות מחיוך לבן, בעל צבע אחיד, סימטריה ושלמות אסתטית.

בוודאי הבחנת בכל כוכבי הטלוויזיה והקולנוע אשר תמיד מתפארים בחיוך מושלם, ותהיתם מהו הסוד שלהם. ובכן, זוהי אינה מתנה של הטבע, אלא עבודה של רופא שיניים ושימוש בציפויי שיניים. ציפויים בדיוק כפי שאנו עושים כאן במרפאת השיניים  Doctor B ברמת החייל, חלקם של המפורסמים שראיתם בטלוויזיה אפילו קיבלו את הטיפול אצלנו.

ישנם מספר סוגים של ציפויים, כשלכל אחד מהם היתרונות והחסרונות שלו:

  • ציפוי קומפוזיט

ציפוי שיניים קומפוזיט

הקומפוזיט הוא חומר מרוכז ועמיד ביותר המופק משרף ומשמש גם למילוי שיניים.

ציפוי הקומפוזיט הוא למעשה שכבה דקה בעובי של  0.3 – 1 מילימטר. את ההדבקה של הציפוי מבצעים באמצעות דבק עמיד במיוחד  ומשום כך, נדיר מאד שציפוי הקומפוזיט מתנתק ממקומו או נשבר.

(מעניין, ספרו לי עוד…)

  • ציפוי חרסינה

ציפוי חרסינה לשיניים

ציפוי חרסינה לשיניים זוהי למעשה שכבה דקה בעובי של 0.2-0.3 מ”מ. הציפוי מודבק על גבי השן הקיימת כמו סוג של קליפה העמידה לאורך שנים.

רובנו מכירים את ציפויי החרסינה אצל שחקנים וזמרים מפורסמים. חיוך כזה מאופיין בשיניים בהירות, בעלות גוון זהה ומראה שיניים אחיד וללא מרווחים.

(הייתי רוצה לשמוע יותר…)

  • ציפויי למינייט (Laminate Veneer)

ציפוי שיניים למינייט

בשנים אחרונות, ציפוי למינייט הפך להיות הציפוי הנפוץ ביותר בארה"ב ובישראל, בתחום האסתטיקה הדנטלית.

רופאים רבים ממליצים עליו בשל היותו הציפוי האיכותי והמתקדם ביותר שקיים.

ציפוי למינייט עשוי מחרסינה אשר עוברת תהליך של דחיסה  ושריפה בתנור בחום גבוה. הליכים אלה גורמים לציפוי להיות חזק ועמיד לאורך שנים.

(בא לי לקרוא עוד…)

  • ציפוי לומיניריס (Lumineers Veneer)

ציפוי לומיניריס לפני ואחרי

לומינירס הם פטנט של ציפוי חרסינה דקיק מחרסינה יחודית חזקה במיוחד, המאפשרת ייצור ציפויי חרסינה דקיקים במיוחד –  בעובי של 0.2-0.3 מ"מ.
הציפויים הכל כך דקים הללו, מאפשרים לנו להכין עבורך ציפויי חרסינה ללא צורך בהשחזת השיניים וללא צורך בהרדמה מקומית.

(הייתי רוצה הסבר מפורט יותר…)

  • ציפויי אימקס (emax)

ציפויי אימקס (emax)

ציפוי חרסינה מסוג Emax היא אחת משיטות הטיפול הנפוצות בתחום רפואת השיניים האסתטית.

ציפויי Emax נחשבים חזקים יותר לעומת ציפויי חרסינה אחרים. הם עמידים לאורך זמן ולשנים רבות ואינם משנים את צבעם.

(אני רוצה עוד מידע…)

  • ציפוי זירקוניה

ציפויי זירקוניה תמונות

ציפויי זירקוניה מהוות פריצת דרך בתחום רפואת השיניים.

בעזרת ציפויי וכתרי זירקוניה אנחנו יכולים לתת לך מענה מקצועי רחב יותר גם במקרים קליניים, וכל זאת תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר של אסתטיקה וחוזק.

(הייתי רוצה עוד פרטים…)

* חשוב מאד לבצע ציפויים וטיפולים אסתטיים אצל רופא בעל ניסיון, שהתמחה בשיטות הטיפול השונות.

מאמרים שלנו על ציפויי שיניים

אנחנו מזמינים אותך להגיע לפגישת ייעוץ כדי להחליט מהו סוג הציפוי שמתאים לך
Barak Roth
Barak Roth
קרא עוד
אצלי יש שני דברים שמרתיעים אצל רופא השיניים - הפחד והריח. במרפאה של doctor B שני המרכיבים האלה פשוט לא קיימים דבר ראשון - המרפאה לא נראית כמו מרפאת שיניים ואין לה ריח של מרפאת שיניים. האווירה נעימה וביתית. דבר שני - אין פחד! כי מספרים לך ומיידעים אותך בכל פרטי הטיפול לפני כל שלב ושלב. המקצועיות והידע שלהם פשוט מרגיעים. בקיצור, טיפול ללא לחץ, ללא פחד ובלי הריחות האופיניים למרפאות שיניים. ממליץ בפה מלא 🙂
Diana Kovaleva
Diana Kovaleva
קרא עוד
אתם אנשי מקצוע מדהימים ...יצא לי להיות מטופלת אצל מספר רופאי שיניים ,אך שהגעתי לד״ר איגור וד״ר ולריה הבנתי שאני בידים טובות . הם לא מהירו לעקור ולעשות שתלים עשו מקסימום בשביל לשמור על השיניים שלי ובהצלחה רבה . הם אנשים מאוד נעימים יחס אישי מהמם . וגם שהייתי צריכה טיפול בסופש התייצבו במיידי על מנת להקל ! תודה לכם !!!אתם מס׳ 1 🏆🏆🏆🏆🏆🥇🥇🥇🥇🥇
 Yelena Mor
Yelena Mor
קרא עוד
עשיתי הלבנת שיניים אצלם. מומלץץץץ!!! היה לי מקרה קשה: דלקת חניכיים ורגישות. כמה רופאים סירבו לי. אצל איגור וולריה קיבלתי מענה הלבעיה שלי ומה שהכי חשוב תוצאות נפלאות!! תודה על החיוך הלבן הזוהר המושלם!!! ילנה מור
lev ל.נ. עולם המיגון‎
lev ל.נ. עולם המיגון‎
קרא עוד
הגעתי למרפאה של איגור דרך האינטרנט היתי זכוק לטיפול שיניים דחוף, התקשרתי ענה לי איגור הוא היה מאוד נחמד ואדיב קבענו פגישה כבר למחרת, הגעתי למחרת איגור עשה את כל הבדיקות והצילומים במקום וקיבלתי טיפול במקום המחיר היה מאוד נוח ותחרותי, השירות אמין ומקצועי מאוד ממליץ לכולם
Isabella Zyubin
Isabella Zyubin
קרא עוד
אין רופאים כאלה ! בעל סבלנות רבה ,מקצועיות , פדנטיות , יודע לנהל טיפול באופן שאפילו בן אדם חרדתי עובר ללא חשש !!! ממולץ מאוד !
Irina
Irina
קרא עוד
רופאים מקצועיים, יחס אישי, שירות מעולה, ממליצה בחום!
ונוס באבא
ונוס באבא
קרא עוד
ד״ איגור רופא שיניים מקצועי, אמין ואנושי עם ניסיון רב. ממליצה עליו בחום!!!!!!
Veronika Davidova
Veronika Davidova
קרא עוד
רופא בעל גישה אחראית גבוהה לעבודה, המתפתח בידע חדש, הוא מאוד מדויק ומקצועי
עופר קוזוקרו
עופר קוזוקרו
קרא עוד
הרופאים מצוינים מקצועים והכי חשוב ישרים ואמיתיים ממליץ בחום 👍👍👍
הקודם
הבא
אנחנו מזמינים אותך להגיע לפגישת ייעוץ כדי להחליט מהו סוג הציפוי שמתאים לך